Сейм Республіки Польща схвалив спільну з Україною та Литвою Декларацію Пам’яті і Солідарності щодо подій Другої світової війни і нинішньої агресії Росії проти України, - Андрій Парубій

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
21 жовтня 2016, 10:30

 

Сейм Республіки Польща схвалив учора на вечірньому засіданні спільну з Україною та Литвою Декларацію Пам’яті і Солідарності щодо подій Другої світової війни і нинішньої агресії Росії проти України. Про це повідомив Голова Верховної Ради України А.Парубій, відкриваючи пленарне засідання у п’ятницю.

«Декларацію підтримали 367 депутатів Сейму. Я переконаний, що ми зняли напругу у відносинах з найближчим сусідом, - сказав А.Парубій. «Ми проявили справжню політичну мудрість. Ми зміцнюємо і цементуємо антипутінську коаліцію держав вільного світу. Ми не дамо зламати цей союз»,- наголосив Голова Верховної Ради. При цьому він зазначив, що « обговорення у  Сеймі було непростим, але дві ключові політичні сили змогли об’єднатись і прийняти цю постанову».

А.Парубій висловив вдячність Маршалеку Мареку Кухцінському і польським парламентаріям.

Голова Верховної Ради висловив сподівання, що «на початку грудня, коли у Литві буде обраний новий склад Парламенту, ми очікуємо голосування за Декларацію і там».