Андрій Парубій: Верховна Рада України усіма силами підтримуватиме нашу армію, тому що це є головний союзник і гарант нашої безпеки і оборони

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
18 жовтня 2016, 14:00

 

Голова Верховної Ради України А.Парубій оглянув зразки нової техніки, які Державний концерн «Укроборонпром»  представив на виставці у Парламенті.

Спілкуючись з журналістами, Голова Парламенту нагадав, що «сьогодні у Верховній Раді на розгляді стоїть блок законопроектів з питань безпеки і оборони». А.Парубій назвав важливим той факт, що «керівництво «Укроборонпрому» бере участь у засіданні Парламенту, а у дворику Верховної Ради представлені новітні розробки української техніки вітчизняного виробництва».

За словами А.Парубія,  «Укроборонпром» вже зареєстрував і подав до Верховної Ради України 14 законопроектів, які дають можливість розвинути галузь у напрямку створення спільних підприємств з науковими установами та співпраці з ними для спільних наукових розробок. «Це  є пріоритетним для Верховної Ради України», - сказав він.

А.Парубій підкреслив, що «Верховна Рада є Парламентом воюючої країни, і питання безпеки є для нас пріоритетними і найважливішими». Тому, сказав він, - під час розгляду Бюджету у четвер  «передбачається запропонувати 5 % ВВП на підтримку сфери безпеки і оборони, це – 129 млрд грн». Також, нагадав А.Парубій, нещодавно змінами до Бюджету на потреби безпеки і оборони виділено 7 млрд.гривень додаткового фінансування. «Бачимо спільний результат роботи держави і «Укроборонпрому»:  представлені сьогодні зразки техніки є унікальною зброєю сучасної гібридної війни - ця техніка може керуватися дистанційно на відстані п’яти-двадцяти кілометрів і виконувати не лише бойові завдання, а й вивозити поранених з поля бою, підвозити боєприпаси». Ця технологія, за словами А.Парубія, є унікальною і для України, і для світу, і дає змогу зберегти життя наших воїнів, які виконують свої завдання. «Життя і безпека наших воїнів лишається нашим пріоритетом», -  наголосив Голова Парламенту.

У розмові з журналістами А.Парубій заявив, що «Верховна Рада України усіма силами підтримуватиме нашу армію, бо ми розуміємо, що це є наш головний союзник і гарант нашої безпеки і оборони».