22 травня 2008, 10:00
Члени Комітету вирішили інформацію першого заступника голови Державного концерну "Укрспирт" В.Сосницького "Про законодавче забезпечення розвитку спиртової галузі та шляхи її реформування" взяти до відома.
"Враховуючи надзвичайну криміногенну ситуацію, що склалася у сфері виробництва і реалізації спирту та лікеро-горілчаних виробів, рекомендувати Генеральній прокуратурі України, СБУ, Міністерству внутрішніх справ України провести комплекс заходів для припинення зловживань", - йдеться у рішенні.
Крім того, Комітет рекомендує Верховній Раді України розглянути в першочерговому порядку пакет законопроектів щодо реформування спиртової галузі України, подані на розгляд парламенту Кабінетом Міністрів України та іншими суб´єктами права законодавчої ініціативи.
Запропоновано також Кабінету Міністрів України дати доручення відповідним органам для проведення комплексної перевірки фінансово-господарської діяльності Державного концерну "Укрспирт" за 2007 рік. А наслідки перевірки розглянути на одному з наступних засідань уряду.
Члени Комітету доручили розглянути питання про відповідність займаним посадам керівництва Державного концерну "Укрспирт". А також дати відповідні доручення щодо розгляду питання про звільнення керівників підприємств спиртової галузі, котрі призначені з порушенням встановленої законодавством України процедури тощо.