Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України 29 вересня 2016 року

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
27 вересня 2016, 20:09

ТЕКСТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ:

У зв’язку з вимогою Президента України про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України восьмого скликання та відповідно до частини восьмої статті 19 Регламенту Верховної Ради України:

1.     Скликати позачергове пленарне засідання Верховної Ради України восьмого скликання на 10 годину 29 вересня 2016 року, на якому розглянути питання про звільнення суддів.

2.     Першому Заступнику Керівника Апарату Верховної Ради України – керуючому справами П.Боднару забезпечити підготовку і провеедння позачергового засідання Верховної Ради України 29 вересня 2016 року та поінформувати народних депутатів України про питання, розгляд якого заплановано на ньому.

Довідково: Президент України Петро Порошенко звернувся до Голови Верховної Ради Андрія Парубія із проханням скликати до 30 вересня позачергове засідання парламенту і включити до порядку денного питання про звільнення суддів.

«Слід звільнити за порушення присяги усіх суддів, щодо яких внесено подання Вищої Ради юстиції, у тому числі причетних до незаконних арештів майданівців», – зазначив Президент. За його словами, невирішення вказаного питання позначиться на функціонуванні судової системи та проведенні судової реформи.

 


Вул. Грушевського, 5, сесійна зала.

Для представників ЗМІ вхід за картками акредитації.