Андрій Парубій: Надання Україні безвізового режиму стане історичним рішенням у відносинах України та ЄС

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
20 вересня 2016, 19:09

 

Україна виконала всі вимоги для отримання безвізового режиму з ЄС. Про це заявив Голова Верховної Ради України А.Парубій в рамках робочої сесії Четвертого засідання Парламентського комітету асоціації Україна - Європейський Союз, що проходила у Верховній Раді у вівторок, 20 вересня.

«Європейський парламент завжди був прихильним до запровадження безвізового режиму з Україною, і це знаходило своє відображення у багатьох його резолюціях», - сказав А.Парубій. За його словами, «ми впритул підійшли до імплементації цього рішення».

«Велика кількість вимог стояли перед Україною. Український парламент і українська влада виконали усі вимоги, які стояли перед Україною для забезпечення безвізового режиму», - зазначив Глава Українського парламенту і наголосив: «Для українців питання безвізового режиму має важливе символічне значення. Це відчуття солідарності з нашими друзями з ЄС, відчуття себе частиною вільного світу, відчуття себе вільними людьми у вільному світі».

«Ми розраховуємо на те, що найближчим часом питання надання Україні безвізового режиму з ЄС буде вирішене - 29 вересня на засіданні профільного комітету - і дуже розраховуємо, що на початку жовтня на засіданні Європейського парламенту дане питання буде винесене на порядок денний.  І у мене немає жодних сумнівів, що воно знайде підтримку більшості депутатів Європейського парламенту», - наголосив А.Парубій і додав: «Ми переконані, що Європейський парламент проголосує за надання безвізового режиму для України під час свого пленарного засідання у жовтні. Це стане історичним рішенням у відносинах України та ЄС».