Андрій Парубій: Завтра я невідкладно поставлю на голосування подання про притягнення до відповідальності судді Дніпровського суду міста Києва Миколу Чауса

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
05 вересня 2016, 12:30

«Завтра нас чекає відкриття чергової п’ятої сесії Верховної Ради України. До парламенту та народу України з посланням звернеться Президент України», - заявив Голова Верховної Ради Андрій Парубій під час засідання Погоджувальної Ради голів депутатських фракцій, груп та парламентських комітетів в понеділок, 5 вересня.

Також, за словами А.Парубія, «складуть присягу семеро новообраних народних депутатів».

Крім того, зазгначив А.Парубій, «нас чекає важливе завдання»: «Завтра я невідкладно поставлю на голосування подання про притягнення до відповідальності судді Дніпровського суду міста Києва Миколу Чауса. Сподіваюся, що завтра отримаю від профільного комітету позитивне рішення».

«Корупція, - це загроза національній безпеці», - наголосив Голова Верховної Ради А.Парубій і додав: «Можна закопати хабарі у трилітровій банці на городі, але потрібно пам’ятати, що відповідати за хабарі доведеться. Коли грабують власний народ, - покарання невідворотнє».