Голова Верховної Ради України Андрій Парубій привітав учасників виставки наукових досягнень Національної академії наук України та національних галузевих академій наук, розгорнутої у кулуарах Парламенту

Прес-служба Апарату Верховної Ради України
14 червня 2016, 14:00

     Голова Верховної Ради України А.Парубій у вівторок привітав учасників виставки наукових досягнень Національної академії наук України та національних галузевих академій наук, яку розгорнуто у кулуарах Парламенту.

Він висловив переконання, що «у нашої держави є потужний науковий потенціал, українці причетні до багатьох сучасних міжнародних відкриттів та працюють у командах передових науковців».

А.Парубій зазначив, що Верховна Рада дбає про розвиток вітчизняної науки. Зараз на розгляді у парламенті знаходяться два важливих законопроекти - це зміни до Закону "Про наукову і науково-технічну діяльність" та проект змін до Державного бюджету України на 2016 рік щодо підвищення державної підтримки Національної академії наук України та національних галузевих академій наук. «Цей законопроект покликаний збільшити видатки державного бюджету на науку, його розгляд досі триває у профільному Комітеті», - сказав Голова Парламенту.

Андрій Парубій побажав науковцям успіху і наснаги та пообіцяв, що «Парламент усіма силами підтримуватиме українських науковців і освітян».