«Маємо ухвалити зміни до Конституції у частині судочинства та судоустрою» - Андрій Парубій про важливість ухвалення судової реформи (відео)

Прес-секретар Голови Верховної Ради України
02 червня 2016, 11:00

 

Відкриваючи пленарне засідання Верховної Ради України у четвер, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив: «Сьогодні нас чекає без перебільшення історичний день. День, коли ми маємо ухвалити зміни до Конституції у частині судочинства та судоустрою.» Голова Парламенту зазначив, що це - справа національної безпеки.

       «Які б реформи ми не робили - вони розбиваються об корумповані суди. Сьогодні в Україні найнижча довіра до судів. Згідно з даними Центра Разумкова - 81 відсоток громадян не довіряє судам. Це один з найгірших показників у світі, - сказав Андрій Парубій і додав, звертаючись до колег,-  маємо шанс це все змінити».

      Спікер парламенту зазначив, що народні депутати повернулися  з молитовного сніданку, де представники усіх конфесій молилися, щоб у народних обранців була сила і мудрість в ухваленні рішень.

«Шановні колеги, я вірю, що у нас буде достатньо сили і мудрості для ухвалення надважливих рішень для України і хай нам допоможе Бог», - підсумував Андрій Парубій.