Верховна Рада України ухвалила Закон «Про ратифікацію Договору (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Японії про надання кредиту для реалізації проекту модернізації Бортницької станції очистки стічних вод у рамках реалізації проекту «Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації»

Інформаційне управління
02 вересня 2015, 11:41

Законом ратифіковано Договір (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Японії про надання кредиту для реалізації проекту модернізації Бортницької станції очистки стічних вод у рамках реалізації проекту «Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації» у сумі 108,193 млрд. єн, підписану 6 червня 2015 р. в м. Києві.

Кредит у сумі 108,193 млрд. єн надається Кабінетові Міністрів України, представленим Міністерством фінансів України, Японським агентством міжнародного співробітництва для реалізації проекту модернізації Бортницької станції  очистки стічних вод в рамках проекту «Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації» по таких пускових комплексах 1-4 і частково 8-9 для:

технічного переоснащення споруд 2-го та 3-го блоків з метою забезпечення якісної очистки всього обсягу стічних вод на період будівництва нового 1-го блоку з влаштуванням систем дезодорації повітря від споруд блоків;

будівництва цеху  механічного зневоднення осадів стічних вод;

будівництво технологічної лінії утилізації осадів стічних вод;

будівництво нового 1-го блоку.

Термін кредитування, згідно з Договором, становить 40 років з відстрочкою платежу за кредитом та процентами за користування на 10 років. Процент за користування кредитом визначено в розмірі 0,1. Генеральним підрядником виступатиме японська компанія, а обсяг товарів японського виробництва, використаних при реалізації проекту має бути не меншим ніж 30 відсотків від вартості контракту.

Відповідний законопроект зареєстровано за №0052.