25-28 серпня Перший заступник Голови Верховної Ради України Адам Мартинюк перебував на Рівненщині

29 серпня 2007, 13:16

25-28 серпня Перший заступник Голови Верховної Ради України Адам Мартинюк перебував на Рівненщині.

В ході робочої поїздки А.Мартинюк зустрівся з громадськістю, керівництвом місцевих рад області, взяв участь у роботі районної вчительської конференції Рокитнівського району.

Відповідаючи на запитання делегатів районної вчительської конференції, зокрема, щодо перспектив розвитку освіти в Україні, зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів, підвищення авторитету вчительської професії, в тому числі кращої оплати праці, А.Мартинюк наголосив, що держава ще у великому боргу перед сучасним учительством. "Вчитель в Україні не стоїть на тому суспільному щаблі, на який він заслуговує своєю подвижницькою діяльністю. – сказав Перший заступник Голови Верховної Ради України. -А для цього має бути створена і відповідна законодавча база. Час уже подумати про надання вчителю статусу державного службовця з усіма відповідними пільгами, як це робиться в багатьох країнах світу”.

Під час спілкування з жителями області А.Мартинюк відповів також на численні запитання, що торкались сучасного соціально-економічного розвитку України та Рівненської області, подальших кроків Уряду по підвищенню рівня життя населення, проблем поточної політичної ситуації, проведення дострокових парламентських виборів та внесення змін до Конституції України, майбутній розклад політичних сил у новообраній Верховній Раді, перспективи вступу України до ЄС, СОТ та НАТО, розвитку українсько-російських стосунків, міжконфесійних відносин, причини скликання позачергової сесії Верховної Ради України тощо.