Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства проводить засідання круглого столу на тему: «Проблемні питання реєстрації прав власності на об’єкти будівництва та шляхи їх законодавчого вирішення»

Прес-служба
29 квітня 2015, 11:00

 

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства проводить засідання круглого столу на тему: «Проблемні питання реєстрації прав власності на об’єкти будівництва та шляхи їх законодавчого вирішення» (вул. Інститутська, 8, к. 104).

Під час заходу, організованого Комітетом спільно з ГО «Міжнародний центр реформ», заплановано обговорити розроблений Міністерством юстиції України законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедур надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Вхід за картками акредитації