У Комітеті з питань транспорту відбулося засідання "круглого столу" з обговорення концепції реформування державної системи управління безпекою дорожнього руху

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України
25 лютого 2015, 17:18

 

У заході взяли участь народні депутати, спеціалісти профільних міністерств, представники більш ніж двадцяти установ та організацій різних міст України - науковці, експерти, громадські активісти, які працюють в цій сфері, а також консультанти проектів Європейського Союзу.

Голова підкомітету з питань безпеки автодорожнього руху Ігор Діденко підкреслив важливість реалізації положень Коаліційної угоди, яка стала невід'ємною частиною Програми діяльності Кабінету міністрів, для досягнення головної цілі - суттєвого зменшення смертності на дорогах.

Учасники обговорення на основі аналізу стану аварійності та досвіду країн Європи визнали, що сьогодні в Україні дії органів виконавчої влади в сфері безпеки дорожнього руху недостатньо скоординовані. Вони наголошували на необхідності в умовах підготовки реформи місцевого самоврядування, зміни засад роботи Міністерства внутрішніх справ, Міністерства інфраструктури, Міністерства охорони здоров'я забезпечити формування цілісної системи управління БДР, а також змінити підходи до фінансування заходів з підвищення безпеки руху.

На думку учасників, практична робота з вирішення вказаних завдань потребує створення міжвідомчої робочої групи для підготовки необхідних законодавчих змін, а також політичної волі з боку перших осіб держави.