Верховна Рада України 17 квітня 2025 року прийняла Закон «Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Японії про безпеку інформації», реєстр. №0301.

Метою прийняття Закону є виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності Угодою між Урядом України та Урядом Японії про безпеку інформації, вчиненою 16 листопада 2024 року у місті Київ.

Прийняття Закону створить правові засади для обміну, у разі потреби, секретною інформацією, сприятиме забезпеченню паритетності заходів з взаємної охорони секретної інформації, яка передається або створюється в ході співробітництва між Україною та Японією. Суб’єктами виконання цього міжнародного договору з української сторони є державні органи, підприємства, установи та організації, які відповідно до національного законодавства провадять діяльність, пов’язану з державною таємницею.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Ми разом - проти російської агресії”

11 червня 2026 13:22
11 червня 2026 11:27
11 червня 2026 11:09
10 червня 2026 12:26
10 червня 2026 11:56
09 червня 2026 14:30
09 червня 2026 14:22
09 червня 2026 13:54
28 травня 2026 14:09
28 травня 2026 12:10