До Всесвітнього дня здоров’я у Верховній Раді України відбулась акція з донації крові для Збройних Сил України. До ініціативи приєдналися народні депутати України, їхні помічники-консультанти та працівники Апарату Верховної Ради України. «Загалом кров здали більше 80 працівників Апарату Верховної Ради України», — повідомили в Управлінні справами.

За словами начальниці відділення заготівлі конвертації та переробки крові Національного військового-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» Тетяни Нестерук, захід організовано з метою забезпечення головного військового клінічного госпіталю кров’ю та її компонентами.

«Люди відгукнулися — і ми здійснили таку виїзну акцію. Отриману та заготовлену кров буде використано на потреби шпиталю, лікування поранених і хворих військовослужбовців, які у районі ведення бойових дій захищали кордони нашої України», — повідомила працівниця Національного військового-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь».

Довідково. Захід організовано за участю Національного військового-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» та Апарату Верховної Ради України.

 
Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Ми разом - проти російської агресії”

11 червня 2026 13:22
11 червня 2026 11:27
11 червня 2026 11:09
10 червня 2026 12:26
10 червня 2026 11:56
09 червня 2026 14:30
09 червня 2026 14:22
09 червня 2026 13:54
28 травня 2026 14:09
28 травня 2026 12:10