У ході програми, за сприяння Посольства України в Японії, 17 жовтня відбулася зустріч народних депутатів України з членами Парламенту Японії на чолі з Хіроюкі Хосодою, Спікером Нижньої палати - Палати представників. Серед інших учасників були присутні керівники основних політичних сил Японії, засвідчуючи свою одностайну підтримку Україні.

Окрім того, парламентарі мали нагоду предметно поспілкуватися з представниками Парламентської асоціації дружби «Японія-Україна», зокрема її Головою Ейсуке Морі та Генеральним секретарем Масахіто Моріямою.

Голова української делегації Галина Михайлюк подякувала японським партнерам за їх незмінну та послідовну проукраїнську позицію, яка неодноразово втілювалася в парламентських резолюціях, численних пакетах санкцій та всебічної допомоги.

Під час заходів обговорено найактуальніші питання двостороннього парламентського співробітництва та подальші ініціативи з розвитку відносин, зокрема в контексті головування Японії в «Групі семи».

До складу делегації увійшли також народні депутати України Ярослав Железняк, Олег Семінський, Роман Костенко та Ольга Коваль.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Ми разом - проти російської агресії”

11 червня 2026 13:22
11 червня 2026 11:27
11 червня 2026 11:09
10 червня 2026 12:26
10 червня 2026 11:56
09 червня 2026 14:30
09 червня 2026 14:22
09 червня 2026 13:54
28 травня 2026 14:09
28 травня 2026 12:10