Розвиток масового і дитячого спорту залишається пріоритетом. У дитячо-юнацьких спортивних школах відновлюються заняття. Про це повідомляє Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт під час свого візиту в місто Ірпінь на Київщині.

Міністр відвідав Ірпінську дитячо-юнацьку спортивну школу. Будівля зазнала руйнувань - один з корпусів вщент зруйновано. До повномасштабної війни тут проходили тренування з дзюдо, гімнастики, фітнесу та інших видів спорту. В спеціалізованому волейбольному залі, залі тхеквондо та на спортивних майданчиках вже тренуються діти.

«Тут вже відновилися заняття спортом. Сьогодні особисто бачив, як під час повітряної тривоги діти пішли в бомбосховище. Безпека - це для нас головне», - каже Вадим Гутцайт в ефірі телемарафону «Єдині новини».

Міністр також повідомив, що з початку 2022 року українські спортсмени вибороли на офіційних міжнародних змаганнях вже понад 1600 медалей.

«Щоби продовжувати перемагати, Україна попри російську війну відновлює національні першості, масовий і дитячий спорт», - резюмував Вадим Гутцайт.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Ми разом - проти російської агресії”

11 червня 2026 13:22
11 червня 2026 11:27
11 червня 2026 11:09
10 червня 2026 12:26
10 червня 2026 11:56
09 червня 2026 14:30
09 червня 2026 14:22
09 червня 2026 13:54
28 травня 2026 14:09
28 травня 2026 12:10