Верховна Рада України 29 липня 2022 року прийняла Закон України про внесення змін до Закону України "Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності" щодо підприємств водопровідно-каналізаційного господарства, реєстр. №6060, який дозволить забезпечити право органів місцевого самоврядування на безоплатне отримання з державної у комунальну власність підприємств, установ та організацій, їх структурних підрозділів та інших об’єктів, що належать до державної форми власності, якщо вони мають важливе значення для забезпечення комунально-побутових і соціально-культурних потреб територіальних громад, зокрема, щодо цілісних майнових комплексів підприємств водопровідно-каналізаційного господарства.

Прийнятий Закон вдосконалить систему управління у сфері забезпечення водної безпеки держави, розширення можливостей органів місцевого самоврядування для забезпечення модернізації систем питного водопостачання та централізованого водовідведення.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Ми разом - проти російської агресії”

11 червня 2026 13:22
11 червня 2026 11:27
11 червня 2026 11:09
10 червня 2026 12:26
10 червня 2026 11:56
09 червня 2026 14:30
09 червня 2026 14:22
09 червня 2026 13:54
28 травня 2026 14:09
28 травня 2026 12:10