Верховна Рада України 18 липня 2022 року прийняла у першому читанні за основу Закон України про внесення змін до Закону України "Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності" щодо підприємств водопровідно-каналізаційного господарства (реєстр. №6060), скоротивши строк подання поправок і пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи для підготовки до другого читання законопроекту наполовину.

Необхідність прийняття законопроекту викликана потребою забезпечення на рівні закону права органів місцевого самоврядування на безоплатне отримання з державної у комунальну власність підприємств, установ та організацій, їх структурних підрозділів та інших об’єктів, що належать до державної форми власності, якщо вони мають важливе значення для забезпечення комунально-побутових і соціально-культурних потреб територіальних громад, зокрема, щодо цілісних майнових комплексів підприємств водопровідно-каналізаційного господарства.

Прийняття законопроекту спрямовано на вдосконалення системи управління у сфері забезпечення водної безпеки держави, розширення можливостей органів місцевого самоврядування для забезпечення модернізації систем питного водопостачання та централізованого водовідведення.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Ми разом - проти російської агресії”

09 червня 2026 14:30
09 червня 2026 14:22
09 червня 2026 13:54
28 травня 2026 14:09
28 травня 2026 12:10
28 травня 2026 11:56
28 травня 2026 11:53
28 травня 2026 11:15
28 травня 2026 10:48
28 травня 2026 10:31