Шановні воїни-миротворці!

Щиро вітаю вас з Днем українських миротворців!

Рівно 30 років тому, 15 липня 1992 року, українські «блакитні шоломи» вперше долучилися до міжнародної миротворчої діяльності.

Українські воїни завжди були прикладом мужності та хоробрості, де б їм не довелось опинитися.

Коли російський агресор вторгся на нашу землю, українські миротворці стали на захист України, боронячи мир на своїй землі, щоб зберегти його у всьому світі!

Схиляємо голови та вшановуємо всіх, хто віддав своє життя в ім’я утвердження ідеалів миру та захисту України.

Бажаю воїнам-миротворцям і всім захисникам нашої держави міцного здоров’я, витримки, незламності духу та перемоги!

Слава Україні!

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Ми разом - проти російської агресії”

11 червня 2026 13:22
11 червня 2026 11:27
11 червня 2026 11:09
10 червня 2026 12:26
10 червня 2026 11:56
09 червня 2026 14:30
09 червня 2026 14:22
09 червня 2026 13:54
28 травня 2026 14:09
28 травня 2026 12:10