Влада вже розпочала підготовку до проходження опалювального сезону 2022/2023 в умовах війни, але наразі питання про зміну тарифів на комунальні послуги не стоїть, заявив в ефірі єдиного телемарафону Голова Комітету з енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.

«Під час війни не найкраща ідея підвищувати тарифи. Зараз всі працюють для того, щоб тарифи не змінювалися і тим більше не зростали», - сказав Голова Комітету.

Андрій Герус додав, що сьогодні важливо, щоб встановлені для населення тарифи оплачувалися, адже кошти потрібні для енергосистеми: для закупівлі газу та вугілля.

«Важливо, щоб у нас по існуючих тарифах зберігалася платіжна дисципліна, щоб люди оплачували ті тарифи, які є станом на сьогодні. Принаймні, щоб оплачували ті люди, які мають доходи», - доповнив Голова Комітету.



Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Ми разом - проти російської агресії”

11 червня 2026 13:22
11 червня 2026 11:27
11 червня 2026 11:09
10 червня 2026 12:26
10 червня 2026 11:56
09 червня 2026 14:30
09 червня 2026 14:22
09 червня 2026 13:54
28 травня 2026 14:09
28 травня 2026 12:10