Заступник голови Комітету з питань цифрової трансформації Олександр Федієнко інформує щодо захисту кіберпростору України під час війни.

«Державні установи, зокрема, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації, Служба безпеки України та волонтери з кіберспільноти займаються тим, що допомагають і захищають наш кіберпростір», - повідомив народний депутат.

Також Олександр Федієнко зазначив, що оператори зв'язку теж постійно підпадають під вплив з боку російської федерації, яка намагається руйнувати кіберпростір для того, щоб українці не мали доступу до тієї ж самої інформації, або взагалі до мережі «Інтернет».

«Усі країни дивуються як так, що ми знаходячись у стані відкритої війни, і навіть на тимчасово окупованих територіях не втратили доступу до мережі «Інтернет» серед наших операторів», - підсумував заступник голови Комітету.

Відео можна переглянути за посиланням.

Нагадаємо, нещодавно Олександр Федієнко інформував про кібербезпеку та кіберзахист України.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Ми разом - проти російської агресії”

11 червня 2026 13:22
11 червня 2026 11:27
11 червня 2026 11:09
10 червня 2026 12:26
10 червня 2026 11:56
09 червня 2026 14:30
09 червня 2026 14:22
09 червня 2026 13:54
28 травня 2026 14:09
28 травня 2026 12:10