Прийняття Закону «Про вихід з Угоди про співпрацю держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав у боротьбі з незаконною міграцією», (реєстр. №0074), спрямовано на вихід України з Угоди про співпрацю держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав у боротьбі з незаконною міграцією.

Вихід з Угоди звільнить Україну від виконання формальних зобов’язань, які випливають з даної Угоди та сприятиме активізації процесу укладення двосторонніх угод між Україною й іншими державами у сфері боротьби з нелегальною міграцією, у тому числі щодо повернення (видворення, реадмісії) мігрантів до країн походження.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Ми разом - проти російської агресії”

11 червня 2026 13:22
11 червня 2026 11:27
11 червня 2026 11:09
10 червня 2026 12:26
10 червня 2026 11:56
09 червня 2026 14:30
09 червня 2026 14:22
09 червня 2026 13:54
28 травня 2026 14:09
28 травня 2026 12:10