Слов’янська ТЕС (ПАТ «Донбасенерго»), яка зараз єдина забезпечує електроенергією жителів Донецької і Луганської областей, незважаючи на загострення ситуації на Донбасі, працює стабільно і видає в мережу 230 МВт потужності.

Про це в ефірі єдиного телемарафону #UAРазом повідомив Голова Комітету з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус.

Керівництво Слов’янської ТЕС та понад 500 чоловік інженерного персоналу підтримують роботу електростанції.

Ці два дні Андрій Герус перебуває на Донбасі - Краматорськ, Слов'янськ, Миколаївка, Добропілля.

За його словами, в критичній ситуації зараз знаходиться Краматорськ, людей евакуюють автобусами в Дніпропетровську область.  

«Спілкувались з місцевою владою, військовими, основна проблема – наслідки ракетного удару по вокзалу міста. Цієї ночі із 114 поранених 70 вдалось перевезти в Дніпро, відповідно навантаження на лікарні трохи зменшилось», - зазначив Андрій Герус.

Голова Комітету протягом всієї війни займається наданням гуманітарної допомоги постраждалому населенню, а також забезпечує військових, які перебувають у зоні бойових дій, необхідною амуніцією.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Ми разом - проти російської агресії”

11 червня 2026 13:22
11 червня 2026 11:27
11 червня 2026 11:09
10 червня 2026 12:26
10 червня 2026 11:56
09 червня 2026 14:30
09 червня 2026 14:22
09 червня 2026 13:54
28 травня 2026 14:09
28 травня 2026 12:10