Михайло Радуцький повідомив, що від
початку війни російські війська вбили 161 дитину, 264 поранено.
Михайло Радуцький наголосив, що важко травмованих дітей доставляють до київської дитячої лікарні «Охматдит». Зокрема, за його інформацією, до закладу доставляють дітей, які отримали вогнепальні пораненні в Ірпіні, Бучі та Чернігові.
Ще за розділом
“Ми разом - проти російської агресії”
11 червня 2026 13:22
11 червня 2026 11:27
11 червня 2026 11:09
10 червня 2026 12:26
10 червня 2026 11:56
09 червня 2026 14:30
09 червня 2026 14:22
09 червня 2026 13:54
28 травня 2026 14:09
28 травня 2026 12:10


