«Четвертий раз приїжджаємо на Донбас із допомогою для наших!

Завдяки співпраці з лучанами, зібрали та привезли чергову партію медикаментів. Вкотре для 105-го Волноваського тербату, дякуючи компанії Епіцентр К, привезли броніки 6-го класу, кевларові каски, рації, розгрузки. Також передав хлопцям вітання та квадрокоптери від Solomiia Bobrovska, та тепловізори від Вячеслав Рубльов .

Рашисти активно розганяють, що "давно взяли" Мар'їнку. Щойно там був. Мар'їнка - це Україна. Як і вся наша територія! Перемога за нами!», - зазначив ДЛубінець.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Ми разом - проти російської агресії”

11 червня 2026 13:22
11 червня 2026 11:27
11 червня 2026 11:09
10 червня 2026 12:26
10 червня 2026 11:56
09 червня 2026 14:30
09 червня 2026 14:22
09 червня 2026 13:54
28 травня 2026 14:09
28 травня 2026 12:10