Українські міста стали форпостом незламного духу та сили Української Нації.

Буча, Ірпінь, Миколаїв, Охтирка стали містами-героями України. Відповідний Указ видано Президентом України №164/2022.

Впродовж березня вже 10 українських міст нагороджені відзнакою «Місто-герой України» з метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті своїх міст під час відсічі збройної агресії російської федерації проти України.

Харків, Херсон, Чернігів і Миколаїв, міста Донеччини Волноваха та Маріуполь, Охтирка на Сумщині та передмістя Києва - Гостомель, Буча та Ірпінь, що взяли на себе головний удар атаки ворога на столицю.

Жорстока та кровопролитна війна, що триває в Україні, демонструє безпрецедентні у світовій історії приклади героїзму як окремих громадян, так і цілих територіальних громад.

Не лише міста, а й чимало сіл та селищ є справжніми форпостами духу.

Пишаємося нашими героїчними громадами, нашим місцевим самоврядуванням!

Слава Україні! Ми неодмінно переможемо у боротьбі за свою землю, незалежність та честь!

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Ми разом - проти російської агресії”

11 червня 2026 13:22
11 червня 2026 11:27
11 червня 2026 11:09
10 червня 2026 12:26
10 червня 2026 11:56
09 червня 2026 14:30
09 червня 2026 14:22
09 червня 2026 13:54
28 травня 2026 14:09
28 травня 2026 12:10