21 березня 2022 року відбулося засідання Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.
Члени Комітету обговорили подальші кроки із протидії політико-дипломатичними засобами збройній агресії РФ проти України та окреслили плани проведення спільних засідань з профільними комітетами іноземних парламентів.
Ще за розділом
“Ми разом - проти російської агресії”
11 червня 2026 13:22
11 червня 2026 11:27
11 червня 2026 11:09
10 червня 2026 12:26
10 червня 2026 11:56
09 червня 2026 14:30
09 червня 2026 14:22
09 червня 2026 13:54
28 травня 2026 14:09
28 травня 2026 12:10