Чотирьох журналістів «МВ-холдингу» (Мелітополь) - видавця Михайла Кумка, випускового редактора Євгенії Борян, журналістів Юлії Ольховської та Любові Чайки - окупанти вранці забрали з дому і відвезли у невідомому напрямку. У журналісток вилучили сервер.

За інформацією НСЖУ, зниклих медійників запрошували на розмову і пропонували стати лояльними до ворогів-окупантів. Тож, сьогоднішнє викрадення - розплата за принциповість і мужність.

Комітет з питань свободи слова висловлює солідарність і підтримку мелітопольським журналістам. Ми закликаємо міжнародну спільноту звернути увагу на цей випадок, адже подібне носить системний характер. Загарбники знищують людей, але також вони плюндрують будь-які цінності демократичного суспільства. Комітет з питань свободи слова також звертається до міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського із закликом максимально сприяти пошуку зниклих журналістів. Так само, як у мирний час, представники медіа мають перебувати під особливим захистом правоохоронців.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Ми разом - проти російської агресії”

11 червня 2026 13:22
11 червня 2026 11:27
11 червня 2026 11:09
10 червня 2026 12:26
10 червня 2026 11:56
09 червня 2026 14:30
09 червня 2026 14:22
09 червня 2026 13:54
28 травня 2026 14:09
28 травня 2026 12:10