18 березня 2022 року відбулася зустріч в режимі відео конференції Голови Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександра Мережка з Президентом Парламентської Асамблеї ОБСЄ Маргаретою Седерфельт.

Голова Комітету Олександр Мережко повідомив безпекову та гуманітарну ситуацію в Україні, воєнні злочини РФ, зокрема обстріли гуманітарних коридорів, а також безпрецедентне порушення усіх можливих норм та принципів міжнародного права.

Окрему увагу приділяли обговоренню ситуації з біженцями та внутрішньо-переміщеними особами в результаті збройної агресії РФ, а також можливі кроки ОБСЄ та парламентського виміру з підтримки України та мирного врегулювання.

Олександр Мережко закликав пані Маргарету Седерфельт сприяти забезпеченню вжиття заходів безпеки в українському небі, гарантій безпеки гуманітарних коридорів та встановлення миру в Україні.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Ми разом - проти російської агресії”

11 червня 2026 13:22
11 червня 2026 11:27
11 червня 2026 11:09
10 червня 2026 12:26
10 червня 2026 11:56
09 червня 2026 14:30
09 червня 2026 14:22
09 червня 2026 13:54
28 травня 2026 14:09
28 травня 2026 12:10