«За останній тиждень ми розвозили медикаменти, засоби гігієни та продукти харчування для київських медичних закладів, гарячі обіди для хлопців з територіальної оборони, відкрили на лівому березі пункт харчування (вул. Сверстюка, 11-б) для людей, які не можуть самостійно придбати собі продукти», — повідомив Михайло Радуцький.


Він наголосив, що український бізнес готовий розширювати підтримку, міжнародні компанії також висловили бажання приєднатись до ініціативи. Тому прийняли рішення про створення розподільчого центру у центрі міста.

За словами Михайло Радуцького, це дозволить краще координувати логістику та надати допомогу більшій кількості людей.


Серед завдань постачання:

Продуктів, засобів гігієни до лікарень та центрів екстреної медичної допомоги

Гарячих обідів та продуктів до польових кухонь та пунктів тероборони

Теплих речей та павербанків до бомбосховищ у метрополітені.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Ми разом - проти російської агресії”

11 червня 2026 13:22
11 червня 2026 11:27
11 червня 2026 11:09
10 червня 2026 12:26
10 червня 2026 11:56
09 червня 2026 14:30
09 червня 2026 14:22
09 червня 2026 13:54
28 травня 2026 14:09
28 травня 2026 12:10