Разом з бізнесменами та благодійним фондом передали витратні матеріали, засоби гігієни, памперси для дітей та дорослих, шприци, перев’язочні матеріали до Київської міської клінічної лікарні №1.
   
Привезли хлопцям з тероборони та для звичайних киян 400 гарячих обідів. Також передали їм 300 кг пакунків з макаронами.  
  
«На Лівому березі (вул. Сверстюка, 11-б) відкрили пункт для людей, які не можуть самостійно придбати собі продукти харчування. Плануємо й надалі пригощати киян гарячими обідами за цією адресою», — повідомив Михайло Радуцький.
Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Ми разом - проти російської агресії”

11 червня 2026 13:22
11 червня 2026 11:27
11 червня 2026 11:09
10 червня 2026 12:26
10 червня 2026 11:56
09 червня 2026 14:30
09 червня 2026 14:22
09 червня 2026 13:54
28 травня 2026 14:09
28 травня 2026 12:10