Шостий день триває загарбницька війна. Українські війська доказали окупантам та усьому світу, що у нас потужна армія та безстрашний народ!

Крім військових дій, що ведуться на нашій території, ведеться інформаційна війна та кібервійна. Наразі нашим кіберфахівцям вже вдалось досягнути певних успіхів, серед яких:
- зламані офіційні та стратегічні вебсайти РФ;
- поширення на цифровому телебаченні в РФ правду про війну в Україні;
- блокування російських ресурсів, які поширювали брехню та пропаганду тощо.

Для цього Мінцифри запустила ІТ-армію ?? https://bit.ly/3K49d4O

Хочу зауважити, що кожен з нас може зробити свій вклад у перемогу над ворогом: вступити до лав тероборони, допомогти донатом українській армії, волонтерством, допомогти телекомунікаційникам з відновленням зв‘язку, у разі пошкоджень, або ж долучитись до лав IT-армії.

Разом ми переможемо! Ми не здамося!
!!!! Слава Україні!!!!

 
Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Ми разом - проти російської агресії”

11 червня 2026 13:22
11 червня 2026 11:27
11 червня 2026 11:09
10 червня 2026 12:26
10 червня 2026 11:56
09 червня 2026 14:30
09 червня 2026 14:22
09 червня 2026 13:54
28 травня 2026 14:09
28 травня 2026 12:10