Голова Комітету Михайло Радуцький займається забезпеченням київських лікарень продуктами та засобами гігієни.
Вчора доставили до НДСЛ «Охматдит» памперси та іграшки. Лікарня буде розподіляти памперси порівну між столичними медичними закладами.
Також завезли продукти харчування до Київської міської психіатричної лікарні №1 ім. Павлова та для Київської міської клінічної лікарні №18.
«Мережа супермаркетів «Сільпо» взяла на себе обов’язок поставляти їжу до Київської міської лікарні швидкої допомоги. Ми продовжуємо домовлятись з Американською асоціацією лікарів для прийому наших героїв військових для проведення складних операцій», — повідомив Михайло Радуцький.
Ще за розділом
“Ми разом - проти російської агресії”
11 червня 2026 13:22
11 червня 2026 11:27
11 червня 2026 11:09
10 червня 2026 12:26
10 червня 2026 11:56
09 червня 2026 14:30
09 червня 2026 14:22
09 червня 2026 13:54
28 травня 2026 14:09
28 травня 2026 12:10

