Депутат Комітету Валерій Дубіль вчора відвідав НДСЛ Охматдит. Тут важкохворі дітки, які потребують кваліфікованого лікування залишилися відрізаними від необхідних ліків та процедур.
«Дякуючи дружині мого близького друга вдалося домовитись про лікування та повний супровід маленьких українців закордоном. Сьогодні дітки вже у Львові», — повідомив народний депутат.
Наразі дітки чекають на «зелений коридор».
Повернутись до публікацій
«Дякуючи дружині мого близького друга вдалося домовитись про лікування та повний супровід маленьких українців закордоном. Сьогодні дітки вже у Львові», — повідомив народний депутат.
Наразі дітки чекають на «зелений коридор».
Ще за розділом
“Ми разом - проти російської агресії”
11 червня 2026 13:22
11 червня 2026 11:27
11 червня 2026 11:09
10 червня 2026 12:26
10 червня 2026 11:56
09 червня 2026 14:30
09 червня 2026 14:22
09 червня 2026 13:54
28 травня 2026 14:09
28 травня 2026 12:10