Комітет з питань антикорупційної політики на своєму засіданні  2 вересня, керуючись нормами статей 14, 49, 50 Закону України «Про комітети Верховної Ради України», статті 5 Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», вирішив:

1. Оголосити з 2 вересня 2020 року відбір кандидатів, діяльність яких пов’язана із запобіганням корупції для визначення як представників від Верховної Ради України до складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

2. Відповідно до частини другої статті 5 Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», не може брати участь у відборі особа, яка:

·                за рішенням суду визнана недієздатною або дієздатність якої обмежена;

·                має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку за вчинення адміністративного правопорушення накладено стягнення у вигляді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю;

·                притягалася на підставі обвинувального вироку, який набрав законної сили, до кримінальної відповідальності за вчинення умисного злочину;

·                впродовж одного року до подання заяви про участь у конкурсі на заміщення цієї посади незалежно від строку входила до складу керівних органів політичної партії.

3. Кандидати повинні мати бездоганну ділову репутацію, високий суспільний авторитет, а також досвід роботи, пов’язаний з участю у формуванні та/або реалізації політики у сферах кримінальної юстиції або запобігання і протидії корупції. Не можуть бути представниками конкурсної комісії особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

4. Заявки і документи кандидатів необхідно надсилати Комітетові

до 23 вересня 2020 року в електронній формі на офіційну електронну пошту crimecor@rada.gov.ua . Перелік документів подається, згідно із додатком.

5. Обговорити і затвердити кандидатів до складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів на засіданні Комітету орієнтовно на початку жовтня 2020 року, із запрошенням кандидатів.**

6. Оприлюднити це рішення на офіційних веб-сайтах Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики та в газеті «Голос України».

Докладніше – на сайті Комітету з питань антикорупційної політики.

 

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Оголошення”

25 січня 2021 09:20
22 жовтня 2020 12:00
16 жовтня 2020 17:30
15 жовтня 2020 18:00
14 вересня 2020 15:06
03 вересня 2020 14:25
29 серпня 2020 12:00
08 серпня 2019 15:31