12 травня народні депутати України – члени Комітету з питань транспорту та інфраструктури визначились з процедурних питань та перейшли до розгляду поправок та пропозицій до законопроєкту «Про безпеку та інтероперабельність залізничного транспорту України» (реєстр. №14174).

Участь у засіданні Комітету взяли: Олексій Балеста – заступник Міністра розвитку громад та територій України, Микита Лагунін – Голова Державної служби України з безпеки на транспорті, Олександр Перцовський – голова правління АТ «Укрзалізниця» та інші представники Міністерства розвитку громад та територій України та АТ «Укрзалізниця».

Розгляд поправок і пропозицій, поданих до законопроєкту, продовжиться сьогодні, 13 травня, на черговому засіданні Комітету.

 

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

24 червня 2026 11:06
24 червня 2026 10:51
24 червня 2026 10:21
24 червня 2026 10:02
23 червня 2026 13:57
23 червня 2026 13:40
23 червня 2026 12:51
23 червня 2026 11:35
22 червня 2026 17:18
22 червня 2026 15:53