Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус провів робочу зустріч із делегацією Міністерства енергетики Литви на чолі з міністром Дайнюсом Крейвісом.

Сторони обговорили актуальні питання двостороннього співробітництва у сфері енергетики, зокрема зміцнення енергетичної безпеки, відновлення пошкодженої інфраструктури та подальшу інтеграцію України до європейського енергетичного ринку.

Окрему увагу було приділено розвитку співпраці у сфері газотранспортної системи, включаючи диверсифікацію джерел постачання енергоресурсів та підвищення надійності енергопостачання.

Голова Комітету висловив вдячність Литві за послідовну та практичну підтримку, зокрема за постачання енергетичного обладнання, участь у відновленні критичної інфраструктури та реалізацію проєктів із підвищення стійкості енергосистеми України.

За підсумками зустрічі учасники підтвердили взаємну зацікавленість у подальшому поглибленні партнерства, розвитку спільних проєктів та посиленні координації у контексті європейської інтеграції України.

 

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

26 червня 2026 14:32
26 червня 2026 11:11
26 червня 2026 10:48
26 червня 2026 10:26
25 червня 2026 17:13
25 червня 2026 16:29
25 червня 2026 15:12
25 червня 2026 12:12
25 червня 2026 11:10
24 червня 2026 11:06