Щороку у третю суботу квітня Україна відзначає День довкілля — нагадування про нашу спільну відповідальність за природний капітал держави.

Сьогодні це свято набуває особливого значення, адже українське довкілля стало одним із фронтів боротьби за майбутнє держави.

Комітет з питань екологічної політики та природокористування щоденно працює над тим, щоб екологічна безпека стала фундаментом інституційної стійкості України.

Наша держава проходить шлях гармонізації законодавства з європейськими стандартами. Робота над Розділом 27 «Довкілля та зміна клімату» — не просто виконання вимог ЄС, це створення умов для здорового життя кожного громадянина в чистій та безпечній країні.

Екологічний захист — це обов’язкова передумова сталого розвитку сучасної України. Попри технічні виклики та випробування війною, наша країна залишається відкритою до діалогу з громадськістю та міжнародними партнерами.

Комітет висловлює вдячність кожному захиснику довкілля: від інспектора та науковця до активіста громади. Ваша праця — це інвестиція у майбутнє наших дітей.

Мирного неба, чистого повітря та невичерпної енергії для відновлення нашої квітучої України.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

26 червня 2026 14:32
26 червня 2026 11:11
26 червня 2026 10:48
26 червня 2026 10:26
25 червня 2026 17:13
25 червня 2026 16:29
25 червня 2026 15:12
25 червня 2026 12:12
25 червня 2026 11:10
24 червня 2026 11:06