23 лютого у Комітеті з питань транспорту та інфраструктури відбулося засідання підкомітету з питань залізничного транспорту, на якому було продовжено розгляд поправок та пропозицій до законопроєкту «Про безпеку та інтероперабельність залізничного транспорту України» (№ 14174).

Захід відбувся за участі Олексія Балести – заступника Міністра розвитку громад та територій, представників Мінрозвитку, Укртрансбезпеки та Укрзалізниці.

 

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

26 червня 2026 14:32
26 червня 2026 11:11
26 червня 2026 10:48
26 червня 2026 10:26
25 червня 2026 17:13
25 червня 2026 16:29
25 червня 2026 15:12
25 червня 2026 12:12
25 червня 2026 11:10
24 червня 2026 11:06