15 серпня 2025 року у форматі відеоконференції відбулося засідання Комітету з питань екологічної політики та природокористування. У засіданні, зокрема, взяли участь народні депутати України – члени Комітету, представники Мінекономіки, Мінрозвитку, НКРЕП, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Асоціації міст України, Всеукраїнської асоціації ОТГ та  Асоціації «Укрводоканалекологія».

Комітетом розглянуто проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення норм законодавства у сфері питного водопостачання та водовідведення (реєстр. №13578 від 31.07.2025), поданий Кабінетом Міністрів України. В процесі обговорення законопроекту виступаючі відзначили актуальність та необхідність його прийняття, а також надали пропозиції до законопроекту, які будуть опрацьовані під час його підготовки до розгляду у другому читанні. Комітет ухвалив висновок та прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України законопроект за результатами розгляду у першому читанні прийняти за основу.

Також Комітетом схвалено пропозиції Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування до проекту порядку денного чотирнадцятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання та затверджено План роботи Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування на період чотирнадцятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.


Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

26 червня 2026 14:32
26 червня 2026 11:11
26 червня 2026 10:48
26 червня 2026 10:26
25 червня 2026 17:13
25 червня 2026 16:29
25 червня 2026 15:12
25 червня 2026 12:12
25 червня 2026 11:10
24 червня 2026 11:06