Члени Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики 31 липня зустрілись із т.в.о міністра культури та стратегічних комунікацій Тетяною Бережною.

«Тетяна входить в курс справ доволі швидко. Вітаємо відкритість до співпраці і з парламентарями, і з культурною спільнотою, і з ключовими інституціями в нашій сфері.

Спільно прагнемо, щоб в програмі дій нового уряду культура, спадщина, ідентичність були в пріоритеті, в тому числі як складова національної безпеки, а не традиційно на одному із останніх місць», - прокоментувала заступниця голови Комітету Євгенія Кравчук.

Разом з новопризначеною очільницею Міністерства обговорили, як зміцнити взаємодію між Міністерством культури та стратегічних комунікацій України і профільним Комітетом.

«Для справді стійких рішень та ефективної реалізації культурної політики важлива наша співпраця - і в законодавчій роботі, і в визначенні пріоритетів», - переконана Тетяна Бережна.

Сторони погодилися, що окрім бюджетного фінансування, треба дати сфері можливість «дихати», підключати державно-приватне партнерство, нарешті схвалити і реалізувати закон про меценатство, прибрати зайву бюрократію в господарській діяльності закладів культури, заохочувати західних партнерів до проєктів із відновлення.

Також Тетяна Бережна підтвердила, що стратегічні комунікації будуть виведені із міністерства.

«Важливо при цьому зберегти кадровий потенціал, зокрема і Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, а також не плутати стратком та інформаційну політику. Готова як голова профільного підкомітету долучатись до пошуку оптимальної моделі», - додала Євгенія Кравчук.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

16 березня 2026 18:05
16 березня 2026 18:02
16 березня 2026 12:34
16 березня 2026 12:32
13 березня 2026 18:24
13 березня 2026 17:49
13 березня 2026 17:35
13 березня 2026 14:36
13 березня 2026 12:37
13 березня 2026 12:24