Це день про біль і пам’ять. Про мільйони життів, зруйнованих війною. Про полеглих, скалічених, спустошених і ненароджених.

Україна пам’ятає всіх, хто боровся зі злом за свою і нашу свободу - на фронтах, у підпіллі, в партизанських загонах і таборах смерті.

Ми наближали перемогу над мороком тоді. І продовжуємо боротись зараз. Проти відродженої імперії зла, що знову прийшла до нас з війною. Ми захищаємо не тільки себе - ми стоїмо за весь цивілізований світ.

Вічна пам’ять загиблим. Слава живим.

Перемогли нацизм, переможемо і рашизм!


 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

24 червня 2026 11:06
24 червня 2026 10:51
24 червня 2026 10:21
24 червня 2026 10:02
23 червня 2026 13:57
23 червня 2026 13:40
23 червня 2026 12:51
23 червня 2026 11:35
22 червня 2026 17:18
22 червня 2026 15:53