Однією з тем, які порушили під час обговорення, стало звільнення військовополених, а також журналістів та інших цивільних осіб, що перебувають в російському полоні.
«Розповіла про трагічну долю загиблої Вікторії Рощиної, а також приклади, що вселяють надію, - звільнення Максима Буткевича. Сподіваюсь, що зможемо запланувати спільні дебати з цієї теми», - поінформувала заступниця голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук.
Крім того, політикиня запропонувала Комісії провести експозицію на тему санкційної політики. Така виставка проілюструє західні запчастини в російських ракетах та дронах, які щоденно вбивають українців.
«Ключовою для України була і залишається двопартійна підтримка США. Для її забезпечення досить корисною та результативною є співпраця з Комісіями Конгресу США.
Гельсінська комісія США - незалежна урядова установа США, створена Конгресом у 1975 році з метою моніторингу та заохочення дотримання Гельсінського Заключного акту та інших зобов'язань ОБСЄ.
Дуже рада, що ми вже мали змогу розпочати планування спільної роботи. І співпраця з Гельсінською Комісією - це один із важливих напрямків співпраці з обома партіями», - наголосила Євгенія Кравчук.
«Зустрілися з керівництвом Хельсинського комітету, обговорили санкції проти РФ і конкретні проєкти інформування американців і світу про злочини окупантів. Окрім цього були й закриті зустрічі з інститутами, представниками партій і штабів. Мета одна - підтримка України і ЗСУ», - зі свого боку повідомила народна депутатка України, представниця Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Ірина Геращенко.