Про це повідомив Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.

Він поінформував, що всього такі сонячні електростанції будуть змонтовані у 190 населених пунктах, на лікарнях та амбулаторіях, які щорічно відвідують 2 млн українців. Близько чверті таких медзакладів разом із СЕС отримають установки по зберіганню енергії.

«Потужність СЕС від 7 до 100 кВт, що дозволить покривати від 20% до 70% потреб медичного закладу у електроенергії та заощаджувати бюджетні кошти установи та громади. Близько 5% такої згенерованої електроенергії можна буде продавати у мережу», - сказав Голова Комітету.

Андрій Герус також зазначив, що економія коштів для цих медичних закладів складе за рік 55 млн грн, а за 30 років – біля 1,5 млрд грн.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

25 червня 2026 17:13
25 червня 2026 16:29
25 червня 2026 15:12
25 червня 2026 12:12
25 червня 2026 11:10
24 червня 2026 11:06
24 червня 2026 10:51
24 червня 2026 10:21
24 червня 2026 10:02
23 червня 2026 13:57