У четвер, 30 листопада, у рамках робочої поїздки до м. Миколаєва народні депутати України зустрілися з керівництвом Миколаївської обласної військової адміністрації та представниками органів державної влади. Зустріч була спрямована на вирішення низки важливих питань, особливу увагу приділили стану розслідування воєнних злочинів російської федерації та взаємодії з Міжнародним кримінальним судом на Миколаївщині.

Так, участь взяли члени Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності: заступники Голови Комітету В‘ячеслав Медяник та Максим Павлюк, Голова підкомітету Комітету Олександр Дануца, член Комітету Володимир Захарченко, члени Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва: Голова Комітету Олександр Мережко, заступник Голови Комітету Арсеній Пушкаренко, члени Комітету Ігор Кривошеєв й Богдан Яременко та народний депутат України Олександр Пасічний.

Від Миколаївської області взяли участь начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, його перший заступник Георгій Решетілов, очільник Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, керівник апарату облвійськадміністрації В'ячеслав Бонь, керівник Миколаївської обласної прокуратури Дмитро Казак, керівник Миколаївської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону Андрій Кльопов, начальник Миколаївського зонального відділу Військової служби правопорядку Олександр Луньов, начальник ГУ Національної поліції в Миколаївській області Сергій Махно, начальник Управління Служби безпеки України в Миколаївській області Дмитро Нєвєдров, заступник начальника управління з питань оборонної та мобілізаційної роботи апарату обласної військової адміністрації - начальник відділу з питань оборонної роботи Роман Фісун. Також в онлайн-форматі долучилися начальники Миколаївської, Баштанської, Первомайської та Вознесенської районних військових адміністрацій.

Учасники безпосередньо обговорили процес документування та розслідування воєнних злочинів, скоєних російською федерацією, а також можливості співпраці з Міжнародним кримінальним судом в цьому напрямі. Важливий акцент був зроблений на забезпеченні стабілізації безпекової ситуації в Миколаївській області, а також притягненні до відповідальності тих, хто порушує закони та співпрацює з окупантами.

Також під час зустрічі розглядалися питання зберігання та вилучення зброї, боротьби з торгівлею наркотичними речовинами та іншими аспектами забезпечення правопорядку. Запропоновані рішення та рекомендації спрямовані на покращення роботи правоохоронних органів та зміцнення безпеки в регіоні.

Зустріч стала важливим етапом у взаємодії між законодавчою та виконавчою владою. За її результатами народні депутати отримали зворотний зв'язок від представників Миколаївщини щодо рівня злочинності в регіоні та запропонували шляхи розв'язання актуальних проблем на законодавчому рівні.

Зазначимо, що ця зустріч відбулася в рамках засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність», мета якої - забезпечити чесність та ефективність діяльності публічних органів.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

20 червня 2024 11:52
20 червня 2024 10:19
20 червня 2024 10:10
20 червня 2024 09:30
20 червня 2024 09:15
20 червня 2024 09:00
19 червня 2024 18:40
19 червня 2024 18:30
19 червня 2024 17:27
19 червня 2024 17:07