Попри військову агресію рф проти України, аграрії України невтомно працюють для забезпечення продовольчої безпеки країни та світу, інформують у Комітеті з питань аграрної та земельної політики.

Так, за даними Мінагрополітики збір ранніх зернових та зернобобових культур станом на кінець липня проведено на площі 2 672 тис. га при врожайності 42,2 ц/га. Нового врожаю аграрії намолотили 11 млн 224 тис. тонн зерна в т.ч.:

пшениці обмолочено 1816 тис. га (врожайність – 44,4 ц/га), намолочено 8063,1 тис. тонн;

ячменю обмолочено 730,8 тис. га (врожайність – 39,4 ц/га), намолочено 2881,3 тис. тонн;

гороху обмолочено 113,3 тис. га (врожайність – 24,7 ц/га), намолочено 280,1 тис. тонн.

Лідерами зі збору зернових є сільгосптоваровиробники Миколаївщини, які обмолотили 414,8 тис. га, а найбільший намолот на Одещині – 1 808 тис. тонн.

Аграрії Вінниччини, Запоріжжя, Київщини та Тернопільщини закінчили збирання гороху.

Також триває збір озимого ріпаку, який обмолочено на площі 931,3 тис. га, намолочено 2497,5 тис. тонн насіння при урожайності 26,8 ц/га.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

24 червня 2026 11:06
24 червня 2026 10:51
24 червня 2026 10:21
24 червня 2026 10:02
23 червня 2026 13:57
23 червня 2026 13:40
23 червня 2026 12:51
23 червня 2026 11:35
22 червня 2026 17:18
22 червня 2026 15:53