Енергетичне Співтовариство вітає прийняття Верховною Радою України Закону щодо запобігання зловживанням на оптових енергетичних ринках (реєстр. №5322).

«Прийняття Закону про REMIT знаменує важливий крок на шляху України до подальшої інтеграції ринку електричної енергії та природного газу з європейськими енергетичними ринками. Наявність цього Закону сприятиме довірі європейців до прозорого функціонування українського енергетичного ринку та створить необхідні конкурентні умови для учасників ринків України та ЄС», - зазначив Директор Секретаріату Енергетичного Співтовариства Артур Лорковскі.

Нагадаємо, 10 червня Парламент прийняв найбільш значущий у 9-му скликанні закон у енергетичній галузі - Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання зловживанням на оптових енергетичних ринках», який спрямований на імплементацію Регламенту (ЄС) №1227/2011 про доброчесність та прозорість на оптовому енергетичному ринку (Regulation on Wholesale Energy Market Integrity and Transparency) - Регламенту REMIT.

Регламент REMIT - це набір європейських правил та практик, який спрямований на попередження зловживань на оптових енергетичних ринках та який передбачає відповідальність за маніпуляції учасників оптових енергетичних ринків.

Детальніше про Закон можна прочитати в спецпроекті Комітету - remit.in.ua

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

24 червня 2026 11:06
24 червня 2026 10:51
24 червня 2026 10:21
24 червня 2026 10:02
23 червня 2026 13:57
23 червня 2026 13:40
23 червня 2026 12:51
23 червня 2026 11:35
22 червня 2026 17:18
22 червня 2026 15:53