Весняну посівну завершили аграрії 12 областей України, інформують у Комітеті з питань аграрної та земельної політики.

Так, за інформацією Мінагрополітики на перший тиждень літа в Україні посіяно 12,8 млн га зернових, зернобобових та олійних культур, зокрема, зернових - 5 млн 605 тис. га, з яких:

         ярої пшениці - 271,0 тис. га;

         ярого ячменю - 808,6 тис. га;

         гороху - 137,2 тис. га;

         вівса - 145,6 тис. га;

         кукурудзи - 3 999,6 тис. га;

         гречки - 116,2 тис. га;

         проса - 48,5 тис. га.

Аграрії 12 областей: Вінниччини, Запоріжжя, Івано-Франківщини, Кіровоградщини, Одещини, Полтавщини, Сумщини, Тернопільщини, Хмельниччини, Черкащини, Буковини та Чернігівщини завершили сівбу ярих культур.

Сівбу соняшника проведено на площі - 5 213,1 тис. га, сої - 1 762,7 тис. га.

Цукрових буряків посіяно на площі 213,1 тис. га.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

24 червня 2026 11:06
24 червня 2026 10:51
24 червня 2026 10:21
24 червня 2026 10:02
23 червня 2026 13:57
23 червня 2026 13:40
23 червня 2026 12:51
23 червня 2026 11:35
22 червня 2026 17:18
22 червня 2026 15:53