Всупереч військової агресії рф проти України, наші аграрії щодня виконують свою відповідальну роль у забезпеченні продовольчої безпеки країни та світу, інформують у Комітеті з питань аграрної та земельної політики.

Так, за даними Мінагрополітики сівба ярих культур підходить до завершення. Зокрема, вона вже закінчилася на Полтавщині та Кіровоградщині.

Станом на перший день літа українські аграрії вже посіяли 5 млн 472 тис. га зернових та зернобобових культур, з яких:

ярої пшениці – 269,5 тис. га;

ярого ячменю – 766,1 тис. га;

гороху – 136,1 тис. га;

вівса – 145,6 тис. га;

кукурудзи – 3 892,5 тис. га;

гречки – 106,1 тис. га;

проса – 46,1 тис. га;

інших зернових та зернобобових – 109,7 тис. га.

За минулий тиждень всього посіяно 193,6 тис. га зернових та зернобобових культур.

Сівбу цукрових буряків проведено на площі 213,1 тис. га. Що стосується олійних культур, то соняшника посіяно на площі 5 042,8 тис. га, сої – 1 739,3 тис. га.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

23 червня 2026 13:57
23 червня 2026 13:40
23 червня 2026 12:51
23 червня 2026 11:35
22 червня 2026 17:18
22 червня 2026 15:53
22 червня 2026 14:47
22 червня 2026 14:33
22 червня 2026 11:53
19 червня 2026 19:50