Всупереч ракетним обстрілам українські аграрії стоять щитом на захисті продовольчої безпеки країни, інформують у Комітеті з питань аграрної та земельної політики.

Так, за даними Мінагрополітики за минулий тиждень українські аграрії посіяли 585,2 тис. га зернових та зернобобових культур, найбільше – на Чернігівщині (94,5 тис. га). На Полтавщині посіяно найбільше ярих зернових культур – 626 тис. га.

Загалом сівбу вже проведено на площі 5 млн 278 тис. га, з яких посіяно:

·     ярої пшениці – 261,9 тис. га;

·     ярого ячменю – 763,3 тис. га;

·     гороху – 135,6 тис. га;

·     вівса – 145,5 тис. га;

·     кукурудзи – 3 681,5 тис. га;

·     гречки – 83,1 тис. га;

·     проса – 46,1 тис. га;

·     інших зернових та зернобобових – 161,2 тис. га.

Цукрові буряки посіяли на площі 209,7 тис. га. Соняшник – 4 616,4 тис. га, найбільше – на Кіровоградщині (576 тис. га).

Сою посіяно на площі 1 635,5 тис. га, у лідерах – Київщина (188,79 тис. га).

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

23 червня 2026 13:57
23 червня 2026 13:40
23 червня 2026 12:51
23 червня 2026 11:35
22 червня 2026 17:18
22 червня 2026 15:53
22 червня 2026 14:47
22 червня 2026 14:33
22 червня 2026 11:53
19 червня 2026 19:50